"Földrajzi képek. Az ifjuság könyve II. köt.":
Hanusz István: Déleuró... https://www.darabanth.com/hu/514-Filatelia-kepeslap-numizmatika-mutargy-konyv-papirregiseg-ekszer-aukcio/515.0/Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~614/Foldrajzi-kepek-Az-ifjusag-konyve-II-kot-Hanusz-Istvan-Deleuropabol-fold-es-neprajzi-kepek~II3392252
3392252
19166
515
Books: Travelling, Local History
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 8,13 EUR , 9,38 USD
Leírás: "Földrajzi képek. Az ifjuság könyve II. köt.":
Hanusz István: Déleurópából föld- és néprajzi képek. Ifjusági Könyvtár.;
Hanusz István: Közép-Európából föld- és néprajzi képek. Ifjusági Könyvtár.;
Morvay Győző: Egy eltemetett város. (Pompéji.) Ifjusági Könyvtár. Pozsony - Bp., [1896-1897], Stampfel Károly, 110+2;+102+2,+79+1 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói szecessziós egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval.
: tg