19207.
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 600 Ft
7,05 EUR, 8,13 USD
Ballagi Károly - Király Pál: Egyetemes földrajz, tekintettel az országok természeti, politikai és társadalmi, ipari, kereskedelmi, közlekedési és közművelődési viszonyaira. [...] III. köt. Bp., 1878, Athenaeum, 2 sztl. lev.+ 616 p. Átkötött félvászon-kötésben, sérült borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.