Tétel

Kikiáltási ár:

3 000 Ft

Leírás:

Gaal Mózes: Napoleon: A hadvezér, az uralkodó és az ember.
Budapest, 1911. Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. 1 t. (címkép) + 235 + [1] p. + 10 t. Első kiadás.
Gaal Mózes (1863-1936) pedagógus, tankerületi főigazgató, ifjúsági és ismeretterjesztő író. Napóleon-életrajza előbb a francia hadvezér és uralkodó pályaképét adja közre, majd jellemrajzát teszi közzé különféle megközelítésekben (a magánember, a politikai ellenfél, a mecénás).
Példányunk repülő előzéke kijár.
Aranyozott, kissé sérült gerincű, enyhén kopott kiadói félvászon kötésben. Jó példány.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : ufk