Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 165

20878.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

20879.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Chmelka, Fritz - Melan, Ernst: Einführung in die Statik. Wien, 1942, Springer-Verlag, VII+(1)+132 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
20880.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Die neue Brehm-Bücherei sorozat 2 füzete: Horst Wachs: An deutschen Küsten. Erster Teil. Pflanzen, Wind und Wellen. + Max Beier - Franz Heikertinger: Fangheuschrecken. Leipzig, 1950-1952, Akademische Verlagsgesellschaft Geest & Portig, 31+(3) p.; 31+(1) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
20881.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Schiller, Reinhard: Szent Hildegard gyógyításai. Bp., 2000, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20882.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

20883.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Die Naturwissenschaften folyóirat 1943. évi teljes évfolyama, 24 kötet
20884.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Szathmáry László: Áruismeret felső kereskedelmi iskolák számára. I. köt. Ipari növénytan. Bp., 1924, Lampel R., 224 p. Számos szövegközti illusztrációval. Kiadói félvászon-kötés, viseltes állapotban, foltos borítóval, sérült gerinccel, helyenként sérült, foltos lapokkal, tulajdonosi bélyegzővel, néhány lapon bejegyzésekkel.
20885.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Kiss Ferenc: A Nemzet nagy gondja: A nemi kérdés. Bp., 1943. KIE, 43p. Papírborító elvált.
20886.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Dan, J,, D.H. Yaalon, H. Koyumdjisky, Z, Raz: The soils and soil associations map of Israel. Jerusalem, 1962. Hebrew University. 25 p + 2 t.
20887.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

20888.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

20889.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft