A magyar orvosi nagyhét ötödik ülésszakának jegyzőkönyve. Budapest, 1935. évi május hó 26-tól június hó 2-ig. Bp., 1935, Magyar Orvosok Tudományos Egyesületeinek Szövetsége, 1 sztl. lev.+ XIV p.+ (65)-359 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel, intézményi bélyegzőkkel, a hátsó borító hiányzik.
Ratzel, Friedrich - Ritter, Carl: Geographie. Breislau-Leipzig, 1926, Ferdinand Hirt, 64 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés. + Zur Geologie und regionalen Stellung der Canarischen Inseln Mit 1 Abbildung von Walter Medwenitsch. Wien, 1972, Miteilungen der Geologischen Gesellschaft in Wien. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
Kernmayr, [Hans Gustl]: Die Waffenlose Macht. Werden und Wirken des Roten Kreuzes in aller Welt. Der Roman der Barmherzigkeit. Wien-Wels-Passau, [1953], Rudolf Traunau, 455+(1) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kissé viseltes, foltos kiadói papír védőborítóban.