20842.
Lezárult 514. Filatélia, képeslap, numizmatika, műtárgy, könyv, papÃrrégiség, ékszer aukció
Könyvek: Természettudomány, medicina
2 000 Ft
5,42 EUR, 6,25 USD
Verebély Tibor: Sebészklinikai előadások. IV. köt. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat CXXXVII., köt. Bp., 1934, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, 445p. Rengeteg szövegközti illusztrációval. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben