Juhász Vilmos (szerk.): A régi és az új Európa atlasza. Bp., Dante. Ki... https://www.darabanth.com/hu/514-Filatelia-kepeslap-numizmatika-mutargy-konyv-papirregiseg-ekszer-aukcio/515.0/Konyvek/Konyvek-Termeszettudomany-medicina~622/Juhasz-Vilmos-szerk-A-regi-es-az-uj-Europa-atlasza-Bp-Dante-Kiadoi-papirkotes-serult~II3481122
3481122
20777
515
Books: Natural sciences, Medicine
Kikiáltási ár:
2 000 Ft 5,42 EUR , 6,25 USD
Leírás: Juhász Vilmos (szerk.): A régi és az új Európa atlasza. Bp., Dante. Kiadói papírkötés, sérült papír védőborítóval, kopottas állapotban.
: tg