Horn Péter - Zsilinszky Sándor: Új akvarisztika. Bp., 1991, Mezőgazdas... https://www.darabanth.com/hu/514-Filatelia-kepeslap-numizmatika-mutargy-konyv-papirregiseg-ekszer-aukcio/515.0/Konyvek/Konyvek-Termeszettudomany-medicina~622/Horn-Peter-Zsilinszky-Sandor-Uj-akvarisztika-Bp-1991-Mezogazdasagi-8-bovitett-kiadas~II3482604
3482604
20770
515
Books: Natural sciences, Medicine
Kikiáltási ár:
2 000 Ft 5,42 EUR , 6,25 USD
Leírás: Horn Péter - Zsilinszky Sándor: Új akvarisztika. Bp., 1991, Mezőgazdasági. 8., bővített kiadás. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, foltos címlappal.
: tg