Hartmann Róbert: Az emberszabású majmok és szervezetök. Bp., 1888. K.M... https://www.darabanth.com/hu/514-Filatelia-kepeslap-numizmatika-mutargy-konyv-papirregiseg-ekszer-aukcio/515.0/Konyvek/Konyvek-Termeszettudomany-medicina~622/Hartmann-Robert-Az-emberszabasu-majmok-es-szervezetok-Bp-1888-KM-Termeszettudomanyi~II3477919
3477919
20780
515
Books: Natural sciences, Medicine
Kikiáltási ár:
2 000 Ft 5,42 EUR , 6,25 USD
Leírás: Hartmann Róbert: Az emberszabású majmok és szervezetök. Bp., 1888. K.M. Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon kötés, gerinc sérült, viseltes állapotban.
: bt