20845.
Lezárult 514. Filatélia, képeslap, numizmatika, műtárgy, könyv, papÃrrégiség, ékszer aukció
Könyvek: Természettudomány, medicina
2 000 Ft
5,42 EUR, 6,25 USD
Bölsche, Wilhelm: A természettudomány fejlÅ‘désének története. I-II. köt. Ford.: Schöpflin Aladár. Bp., 1912-1920, Franklin-Társulat, 3 sztl. lev.+ 143+(1) p.; 2 sztl. lev.+ 109+(1) p. ElsÅ‘ kiadás (I. kötet), ill. második kiadás (II. kötet). Kiadói egészvászon-/félvászon-kötés, kissé kopottas, a II. kötet kissé sérült borÃtóval, a II. kötetben két rossz állapotú, kijáró lappal.