Könyvek: Technika

Tételek száma: 87

A miskolci Nehézipari Műszaki Egyetem 2 db tankönyve: Gáspár Gyula - Nikodémusz Antal: Matematika IV. + Batár Zoltán: Útmutató a Dr. Gáspár Gyula - Raisz István: Matematika II. c. jegyzethez. Bp., 1963-1968, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés, az egyik kötet borítóján sarokhiánnyal, sérült címlappal. Megjelentek 508, illetve 1010 példányban.
21148.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Porkoláb László: Régi vaskohászati szakkifejezések, műszók, zsargonok. Miskolc, 2003. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21149.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Ternai Zoltán: A motorkerékpár szerkezete és kezelése. Bp., 1955, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
21150.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Központi vezérlőrendszerek. Néhány fontosabb - légoltalmi célra alkalmas - kapcsolóberendezés műszaki ismertetése. Bp., 1940, Magyar Villamos Művek Országos Szövetsége (Athenaeum-ny.), 112+(4) p.+ 6 t. Kiadói egészvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban, minimálisan sérült borítóval. Ritka!
21151.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

ca 1958 Csepel 125/49 motorkerékpár használati és kezelési utasítása, ábrákkal, 144p Egészvászon kötésben kopott borítóval
21152.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Hütte: A mérnöki tudományok kézikönyve. 1993, Springer Verlag. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
21153.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

Trummer Árpád (szerk.): A Tiszántúl öntözése. Az 1937:XX. t.c. alapján épülő öntözőművek általános alapelveinek és kerettervének ismertetése. A M. Kir. Földmívelésügyi Minisztérium kiadványai 1937. 6. sz. Bp., 1938, "Pátria"-ny., XII, 280 p.+ 19 (részben duplaoldalas, ill. kihajtható) t. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval és gerinccel, belül a lapok jó állapotban.
21154.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

21155.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

21156.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

21157.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Dr. Léczfalvy Sándor: Kútépítés. Bp., 1971, Műszaki. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
21158.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Tóth Ernő: Hazánk, Magyarország ismert és rejtett hídjai. Bp., 2015, Yuki Studio. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
21159.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft