Könyvek: Technika

Tételek száma: 87

Sevin Henrik: Faekétől a Hofherr-gépig. A Hofherr-Schrantz-Clayton-Shuttleworth Magyar Gépgyári Művek Részvénytársaság története. 1842 -1869 -1944. Bp., 1944, Szerzői, (Révai-ny.), 1 t.+ 272 p. Egyetlen kiadás. Számos fekete-fehér illusztrációval. Átkötött egészvászon-kötés, "Steyr-Austro-Daimler-Puch Művek Rt. Munkás Könyvtára" bélyegzéssel.
21135.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

21137.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Blázy János: Autóvezetők, motorosok kézikönyve. Összeáll.: - - . Bp., 1940, Viktória Autószakiskola, 428 p.+ 2 t. Kiadói egészvászon-kötés, viseltes, kopott, foltos borítóval, helyenként foltos lapokkal, régi intézményi bélyegzővel.
21138.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

21139.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

21140.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

21141.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Vécsey Aurél 2 műve: Nagy-Magyarország. A revizionizmus és irredentizmus története.; Betyárok könyve. Betyárvilág Magyarországon. Bp.,2014, Vagabund. Kiadói papírkötés.
21142.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Hatvani László: Az írógép. Ipari szakkönyvtár. Bp., 1984, Műszaki. Számos fekete-fehér ábrával illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.
21143.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

21144.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

21145.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

21146.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

A miskolci Nehézipari Műszaki Egyetem 2 db tankönyve: Bálint Lajos: Megmunkálási pontosság. (Tűrések, illesztések.) + Terplén Zénó: Gépelemek III. rész. Bp., 1962, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés, a borítókon és az egyik címlapon sarokhiánnyal. Megjelentek 335, illetve 375 példányban.
21147.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft