Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 173

Jacques Maritain et al.: Mi európaiak. Összeáll. és ford.: Just Béla. Bp., [1940], Cserépfalvi, 156+(2) p. A borító Fenyves Sándor munkája. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, belül a lapok nagyrészt jó állapotban.
21091.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Pályi Ede: Közgazdaságtan mindenki számára. A szoldarizmus közgazdaságtana. Bp.,[1928.],Athenaeum, 160 p. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval.
21092.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Kalapis Zoltán: Balladaénekesek, mesemondók, vásárosok. Népismereti riportok. Újvidék, 1980, Fórum, 187+(5) p.+ 16 (fekete-fehér fotók) t. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés. Megjelent 1500 példányban.
21093.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Kósa László: ,,Ki népei vagytok?" Magyar néprajz. Jelenlévő múlt sorozat. Bp., 1998, Planétás, 246+(2) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
21094.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

21095.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Thieme, F[riedrich] W[ilhelm]: Neues vollständiges Hand-Wörterbuch der Englischen und Deutschen Sprache mit Berücksichtigung aller grammatischen Uregelmmaßigkeiten. A new and complete pocket-dictionary of the English and German languages containting the irregularities of grammer by - -. I-II. Brunswick/Braunschweig, 1849, Friedrich Vieweg und Sohn, 10+388 p.;6+416 p. Német és angol nyelven. 3. kiadás. Korabeli pergamen-kötés, a II. kötet címlapja és elülső előzéklapja foltos, kopott borítókkal.
21096.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Gerevich József (szerk.): Közösségi mentálhigiéné. Bp., 1997, Animula. 133 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, borítón hajtásnyommal, jó állapotban.
21097.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Kiss Albin: A magyar társadalomtan története. Szent István Könyvek 28. sz. Bp., 1925, Szent István-Társulat, 141+(3) p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, a gerincen kisebb hiánnyal, belül a lapok jó állapotban.
21098.

Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
2,19

Pölöskei Ferenc - Szabad György (szerk.): A magyar tanyarendszer múltja. Tanulmányok. Bp., 1980, Akadémiai Kiadó, 449+(3) p.+ 24 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
21099.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Biczó Gábor Kiss Noémi: Antropológia és irodalom: Egy új paradigma útkeresése   Csokonai Kiadó, 2003. Kiadói papírkötésben
21100.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

21101.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

21102.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft