19371.
Lezárult 514. Filatélia, képeslap, numizmatika, műtárgy, könyv, papÃrrégiség, ékszer aukció
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
6 000 Ft
16,26 EUR, 18,75 USD
James E. Counsilman: Az úszás tudománya. Ford.: Sákovits József. Bp., 1970, Sport, 461+(3) p. Egyetlen magyar kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, sérült, ragasztott kiadó papÃr védÅ‘borÃtóban, lapszéli ázásnyomokkal. Megjelent 1850 példányban.