19376.
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
2 400 Ft
6,50 EUR, 7,50 USD
Aljechin-Maróczy-Nimzowitsch: Das Erste Internationale Schachmeisterturnier in Kecskemét 1927. Kecskemét, Kecskeméter Schachvereins. Félvászon kötés, kopottas állapotban.