Székely Artúr ötven éve nyomdász. Szepes Béla rajzaival. Bp., én., Zrí... https://www.darabanth.com/hu/514-Filatelia-kepeslap-numizmatika-mutargy-konyv-papirregiseg-ekszer-aukcio/515.0/Konyvek/Konyvek-Minikonyvek~630/Szekely-Artur-otven-eve-nyomdasz-Szepes-Bela-rajzaival-Bp-en-Zrinyi-ny-Makro-konyv-Kiadoi~II3480616
3480616
21514
515
Books: Minibooks
Leírás: Székely Artúr ötven éve nyomdász. Szepes Béla rajzaival. Bp., én., Zrínyi-ny. Makro-könyv. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, átlátszó tokban. + Móricz Zsigmond: A szerelmes levél. Bp., 1957, Szépirodalmi. Kiadói kemény-kötés.
: kni