A budapesti Metró. Bp., 1981., Idegenforgalmi Propganda és Kiadó Vállalat, (Zrínyi-ny.) Magyar, angol és orosz nyelven. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Számozott, 328. számú példány. Kiadói kopott, aranyozott egészműbőr-kötés.