Tétel

Kikiáltási ár:

12 000 Ft
32,52 EUR, 37,50 USD

Leírás:

[Oklevél] A Zrínyi Miklós Katonai Akadémia díszoklevele és emléklapja Fáy Ödön nyugalmazott vezérkari százados ötven éves szakmai tevékenysége elismerése alkalmából, vezérőrnagyi aláírással és akadémiai körbélyegzővel hitelesítve. (1994).
Kelt: Budapesten, 1994. augusztus 22-én és 1994. szeptember 1-jén.
Díszoklevelünk a M. Királyi Honvéd Hadiakadémián 1942-ben végzett Fáy Ödön repülőtiszt, nyugállományú vezérkari százados 50 éves oktatói tevékenységét ünnepli. A vezérkari százados a háború után Kanadába távozott, az emigráns katonai szaksajtó időről időre hírt adott oktatói tevékenységéről, illetve ismeretterjesztő előadásairól. Díszoklevelünkhöz csatlakozik a Zrínyi Miklós Katonai Akadémia által kiadott Emléklap is, amely megköszöni Fáy András anyagi hozzájárulását a Zrínyi-emlékdíj megalapításához. Mindkét oklevél alján Szabó Miklós vezérőrnagy, akadémiaparancsnok hitelesítő aláírása, valamint az Akadémia körbélyegzője.
Aranyozott bőr, illetve aranyozott, illusztrált műbőr mappában, az 1990 utáni magyar államcímerrel díszítve. Jó állapotú dokumentumok és mappa.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : ufk