Schandl József: A sertés tenyésztése. Állattenyésztéstan IV. rész. Bp.... https://www.darabanth.com/hu/514-Filatelia-kepeslap-numizmatika-mutargy-konyv-papirregiseg-ekszer-aukcio/515.0/Konyvek/Konyvek-Konyha-es-kert~620/Schandl-Jozsef-A-sertes-tenyesztese-Allattenyesztestan-IV-resz-Bp-1928-Eggenberger-IVplus142~II3481287
3481287
20624
515
Books: Gastronomy and Gardening
Kikiáltási ár:
3 600 Ft 9,76 EUR , 11,25 USD
Leírás: Schandl József: A sertés tenyésztése. Állattenyésztéstan IV. rész. Bp., 1928., Eggenberger, IV+142 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kopott, foltos borítóval.
: bt