Johnson W. Sámuel: Miből lesz a termés. Kézi könyv a légkörről és a talajról, a gazdasági növények táplálása szempontjából. Bp., 18778, K.M. Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.