Könyvek: Judaika

Tételek száma: 55

Németh Andor (szerk. és fordította): Zsidó írók. 18 elbeszélés. Budapest. A "Tabor" kiadása. 319p. Aranyozott, egészvászon kötésben. Eredeti, sérült papírborítóval
21298.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Ararát. Magyar Zsidó évkönyv az 1941 évre szerkeszti Komlós Aladár. Budapest, 1941, Országos Izr. Leányárvaház. Kiadói sérült papír kötésben, 164p. Többek közt Komlós Aladár, Szép Ernő, Várnai Zseni és sokan mások írásaival. + Új élet naptár 1960-1961. 155p.
21299.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Michael Gold: Zsidók ha nincs pénzük. Fordította Bólyay Zoltán. Bp., 1935, Kosmos. 272p. Kiadói egészvászon kötésben, kissé laza fűzéssel, S. Szőnyi Lajos ex-libris-szével, linó.
21300.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Eötvös József: A zsidók emancipációja. Bp., 1981, Magvető. 80p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. + Flavius Josephus: A zsidók története 2. Bp., 1966. Gondolat. 554p. Egészvászon kötés, papír védőborítóval.
21301.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Ünnepi imádságok a templomban használatos sorrendben. Magyar fordítással ellátta Schön József. I. kötet. Ros-hasono ünnep első napjára. Bp., é.n., Schlesinger Jos. könyvkereskedése, 1 sztl. lev.+ 256 p.+ 16 p. Magyar és héber nyelven. Félvászon-kötésben, kissé viseltes, kopottas borítóval, sérült gerinccel, belül a lapok nagyrészt jó állapotban.
21302.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Zsoltárok könyve. Héber nyelvű modern imakönyv. Díszes modern kemény-kötésben.
21303.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Geschichten einer Ausstellung. Zwei Jahrtausende Deutsch-Jüdische Geschichte. Berlin,én.,Jüdisches Museum. Kiadói kartonált papírkötés, bontatlan kiadói zsugorfóliában.
21304.

Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
2,19

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft