19460.
Könyvek: Jog
2 000 Ft
László Jenő - Szende Péter Pál: Magyar magánjog mai érvényben. Törvények, rendeletek, szokásjog, joggyakorlat ,,Magyarország magánjogi törvénykönyve" javaslatának rendszerében. III. köt.: Kötelmi jog. I. rész. Magyar Törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1928, Grill Károly, XXXIV+(2)+831 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.