Dr. Márkus Rezső: Felsőbíróságaink elvi határozatai. III. kötet. . Bp.... https://www.darabanth.com/hu/514-Filatelia-kepeslap-numizmatika-mutargy-konyv-papirregiseg-ekszer-aukcio/515.0/Konyvek/Konyvek-Jog~616/Dr-Markus-Rezso-Felsobirosagaink-elvi-hatarozatai-III-kotet-Bp-1898-Grill-Karoly-~II3478756
3478756
19434
515
Books: Law
Kikiáltási ár:
2 800 Ft 7,59 EUR , 8,75 USD
Leírás: Dr. Márkus Rezső: Felsőbíróságaink elvi határozatai. III. kötet. . Bp., 1898, Grill Károly, Kiadói, Gottermayer egészvászon kötésben, aranyozás kopott
: rad