Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 573

Davidson, Fiona: Charles Rennie Mackintosh. The Pitkin Guide. H.n., é.n. Kiadói tűzött papírkötés, jó állapotban.
20069.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Plakate. Jörg Weigelt Auktionen Sonderkatalog Teil 2. (Aukciós katalógus, plakát témában.) Hannover, 1996, Jörg Weigelt Auktionen. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
20070.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Plakate. Jörg Weigelt Auktionen 31. (Aukciós katalógus, plakát témában.) Hannover, 1994, Jörg Weigelt Auktionen. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
20071.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Plakate. Jörg Weigelt Auktionen 34. (Aukciós katalógus, plakát témában.) Hannover, 1995, Jörg Weigelt Auktionen. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
20072.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Plakate. Jörg Weigelt Auktionen 37. (Aukciós katalógus, plakát témában.) Hannover, 1996, Jörg Weigelt Auktionen. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
20073.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Plakate. Jörg Weigelt Auktionen 25. (Aukciós katalógus, plakát témában.) Hannover, 1993, Jörg Weigelt Auktionen. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
20074.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Plakate. Jörg Weigelt Auktionen 23. (Aukciós katalógus, plakát témában.) Hannover, 1992, Jörg Weigelt Auktionen. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
20075.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Gerszi, Teréz: 17th-Century Dutch and Flemish Drawings in the Budapest Museum of Fine Arts. Bp., 2005, Szépművészeti Múzeum, 393 p. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20076.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

André Kertész Magyarországon. Szerk.: Bodnár János. Bp., 1984, Főfoto. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 5000 példányban, számozatlan példány.
20077.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Menyhárt László: Szász Endre. Az interjút - - készítette. Bp., 1983, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20078.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Malonyai Dezső: A magyar képírás úttörői. Negyvenkilenc képmelléklettel és négy facsimilével. A kezdőlapokat és záródíszeket rajzolta Nagy Sándor. Bp. 1905. Franklin Társ. 4 sztl. lev. 120 l. 49 t. Sérült félvászon kötésben, gerinc hiányzik
20079.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Arany János balladái Zichy Mihály rajzaiva [Bp.], [1988], Az 1896. évi kiadás (Bp., Franklin Társulat) reprintje. Díszes, félvászon kötésben,
20080.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft