20482.
Könyvek: Építészet, művészet
1 600 Ft
4,34 EUR, 5,00 USD
4 db táncművészet témájú könyv és kiadvány: Dienes Gedeon (szerk.): Tánctudományi tanulmányok 1963-64. Bp., 1964, Magyar Táncművészek Szövetsége Tudományos Bizottsága. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval és gerinccel. + Orosz néptáncok. Összeáll.: Sz. Szentpál Mária. (Bp.), 1952, Művelt Nép. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, foltos borítóval. Megjelent 3000 példányban. + 1964 Táncművészeti Értesítő. A Művészeti Szakszervezetek Szövetsége Táncművészeti Szakosztályának időszaki értesítője. 1. sz. (Kézirat gyanánt). Bp., 1964, Magyar Táncművészek Szövetsége. Kiadói papírkötés. + 1974 Külföldi Szemle. (Szemelvények a külföldi szaksajtóból). 1. sz. Bp., 1974, Magyar Táncművészek Szövetsége. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel. Megjelent 350 példányban.