Tétel

Kikiáltási ár:

6 000 Ft

Leírás:

Nietzsche, [Friedrich] Frigyes: A tragédia eredete vagy görögség és pesszimizmus. Fordította s bevezetéssel ellátta Fülep Lajos.
Budapest, 1910. Franklin-Társulat Magyar Irodalmi Intézet és Könyvnyomda. VIII + 261 + [1] p. Első magyar fordítás.
Friedrich Nietzsche (1844-1900), a XIX. század meghatározó filozófusának első, tabudöntögetőnek számító műve. A fordítás előtt, a Nietzsche-életmű fontosságára való tekintettel Fülep Lajos tekintélyes méretű bevezető tanulmánya 120 oldalban ismerteti az életpályát.
(Filozófiai írók tára, 23. kötet.)
Aranyozott gerincű korabeli félvászon kötésben, színes festésű lapszélekkel. Jó példány.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : ufk

  • HétfÅ‘: 12-17
  • KeddtÅ‘l Szerdáig: 10-17