https://www.darabanth.com/hu/514-Filatelia-kepeslap-numizmatika-mutargy-konyv-papirregiseg-ekszer-aukcio/515.0/Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~633/Jokai-Mor-Muvei-Centenariumi-kiadas-1-17-19-50-kotet-Bp-1925-1928-Franklin-Tarsulat-Revai~II3420805
3420805
21935
515
24000
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04 EUR, 75,00 USD
LeÃrás:
Jókai Mór Művei. Centenáriumi kiadás 1-17,19-50 kötet. Bp., 1925-1928., Franklin-Társulat-Révai. Kiadói dúsan aranyozott gerincű, Jókai arcképével illusztrált egészvászon sorozatkötésben, kopott borÃtókkal, a gerinceken kisebb sérülésekkel, valamint 3 sérült gerinccel,
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: nagy_andras
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m