Tétel

Kikiáltási ár:

5 000 Ft

18

Leírás:

Fekete István: Csí. Történetek állatokról és emberekről. Mühlbeck Károly rajzaival.
Bp.,1940., Singer és Wolfner, (Budapesti Hírlap-ny.), 244 p. 1. kiadás.
Fekete István (1900-1970) író, vadászati író, elbeszélő klasszikus állattörténet-gyűjteménye először 1940-ben jelent meg. Ebben olvasható először az író "Vuk" címen ismert kisregénye, más állattörténetek (Csí, Hú, Kele) és emberi novellák (Lelkiismeret, Karácsonyest, Búcsúzás) kíséretében. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tg

  • HétfÅ‘: 12-17
  • KeddtÅ‘l Szerdáig: 10-17