https://www.darabanth.com/hu/514-Filatelia-kepeslap-numizmatika-mutargy-konyv-papirregiseg-ekszer-aukcio/515.0/Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~633/Dante-Komediaja-Ford-Babits-Mihaly-I-III-kot-Tizenket-regi-kep-hasonmasaval-kotetenkent-~II3478806
3478806
21743
515
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76 EUR, 11,25 USD
LeÃrás:
Dante Komédiája. Ford.: Babits Mihály. I-III. köt. Tizenkét régi kép hasonmásával kötetenként, Zádor István könyvdÃszeivel. Babits Mihály nyomtatott soraival.
I. köt.: A pokol. II. köt.: A purgatórium. III. köt.: A paradicsom.
Bp., 1913-1922, Révai, 4+332 p. + XII t.; 2+296 p.+XII t.; 320 p.+XII t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötések, (kétféle kötésben), kopott borÃtóval, az I. kötet sérült gerinccel, az I-II. kötet hiányzó cÃmlappal, a II. kötet szakadt elülsÅ‘ szennylappal.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: kni
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m