Tétel

Kikiáltási ár:

3 600 Ft
9,76 EUR, 11,25 USD

Leírás:

Dante Komédiája. Ford.: Babits Mihály. I-III. köt. Tizenkét régi kép hasonmásával kötetenként, Zádor István könyvdíszeivel. Babits Mihály nyomtatott soraival.
I. köt.: A pokol. II. köt.: A purgatórium. III. köt.: A paradicsom.
Bp., 1913-1922, Révai, 4+332 p. + XII t.; 2+296 p.+XII t.; 320 p.+XII t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötések, (kétféle kötésben), kopott borítóval, az I. kötet sérült gerinccel, az I-II. kötet hiányzó címlappal, a II. kötet szakadt elülső szennylappal.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : kni

  • HétfÅ‘: 12-17
  • KeddtÅ‘l Szerdáig: 10-17