A Franklin kézi lexikona. I-III. köt. [Teljes]. Bp., 1911-1912, Frankl... https://www.darabanth.com/hu/514-Filatelia-kepeslap-numizmatika-mutargy-konyv-papirregiseg-ekszer-aukcio/515.0/Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~633/A-Franklin-kezi-lexikona-I-III-kot-Teljes-Bp-1911-1912-Franklin-Kiadoi-aranyozott~II3482006
3482006
21797
515
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 8,13 EUR , 9,38 USD
Leírás: A Franklin kézi lexikona. I-III. köt. [Teljes]. Bp., 1911-1912, Franklin. Kiadói aranyozott gerincű, szecessziós félvászon-kötés, kopott borítókkal, sérült gerincekkel.
: kni