Képeslap szakirodalom Tételek száma: 58
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3438868
40048
515
Books about postcards
KĂŠpeslapok
Száraz Miklós György - Tóth Zoltán: Emléklapok a Régi Magyarországról. Pannon Könyvkiadó 1991. 403 old. / Postcards from the Kingdom of Hungary. 1991. 403 pg. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval. 3467060
40049
515
Books about postcards
KĂŠpeslapok
Szerelem régi képes levelezőlapokon. Szerk.: Karácsonyi Gréta. Bp., 1994, Postcard Bt. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. 3466271
40050
515
Books about postcards
KĂŠpeslapok
Torda és környéke régi képeslapokon. Marosvásárhely, 2001, Mentor Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban 3466047
40051
515
Books about postcards
KĂŠpeslapok
Toronyi Zsuzsa (szerk.): Jeruzsálem: Régi zsidó képeslapokon anno 1900 - 1930 Budapest, 2009. Magyar könyvklubb. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban 3438112
40052
515
Books about postcards
KĂŠpeslapok
Tóth-Baranyi Antal: Siófok. Pillantás a múltba. Képeslapok a századfordulóról. Siófok, 2001. 622/2000. számozott példány. 122p. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. 3466942
40053
515
Books about postcards
KĂŠpeslapok
Volentics Gyula: Üdvözlet Vácról! (Vác régi képeslapokon a századfordulótól 1948-ig) Vác, 2018. Szerzői Kiadás. 3467032
40054
515
Books about postcards
KĂŠpeslapok
Volosin Olekszandr: Régi képeslapok Munkácsról (magyar-ukrán). Munkács, 2006, Kárpáti Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés. 3418596
40055
515
Books about postcards
KĂŠpeslapok
Üdvözlet Békés-Csabáról. Chaba-városa régi képes üdvözlőlapokon 1897-1935. Szerk. Barabás Ferenc. Közreadó Dobrotka Pál. Békéscsaba, 2005. Typografika Kft. 115 p. - Kiadói kartonált keménykötésben 3418136
40056
515
Books about postcards
KĂŠpeslapok
[Léva, régi képeslapokon] Csaba Tolnai: Levicena starych pohladniciach. Bratislava, 2006. 95p. Kiadói kartonált keménykötésben Szlovák-magyar-német háromnyelvű kiadás 3467046
40057
515
Books about postcards
KĂŠpeslapok
[Nyitra képeslapokon] Alojz Krcmár: Nitra na starych pohladniciach. 2006. 95p. Kiadói kartonált keménykötésben Szlovák-magyar-német háromnyelvű kiadás Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft