Fotó Tételek száma: 729
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3376406
17428
515
Photo
1956, 1959 2 db tablófotó, egyik kartonra ragasztva, felületi sérülésekkel, 17×23 cm 3388456
17429
515
Photo
cca 1980 Állatokat ábrázoló MTI fotók, 11 db, változó állapotban, közte sérült, 20x24 cm körüli méretben 3370959
17430
515
Photo
cca 1900-1940 Iskolai csoportképek, 3 db, változó méretben és állapotban, 26x35,5 cm-ig 3438358
17431
515
26000
Photo
1978 Dunavarsány, Petőfi MGTSZ látogatás fényképalbuma, összesen 48 db fotóval, az egyik képen Kádár Jánosné Tamáska Máriával, zsinórfűzéses egészvászon-kötésben, 25x35 cm 3440295
17432
515
3800
Photo
cca 1930-1940 Kalocsa, Szakmár - matyók, Czvek Gyula 2 db pecséttel jelzett, feliratozott fotója, 17×23 cm 3407325
17433
515
Photo
Doboznyi vegyes fotó, vegyes témákkal 3464637
17434
515
2200
Photo
1971-1978 Nyíregyházi Zrínyi Ilona Gimnázium tablófotói, 8 db, fotók kartonon, 5 karton hátán aláírásokkal, 17x22 cm, karton: 29x34 cm 3456782
17435
515
Photo
3 db modern fotóalbum, kettőben családi fotókkal, 30x17,5 cm 3023199
17436
515
Photo
1929 A III. kerületi, óbudai egyházközség tagjai nagy méretű fotó 43x36 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft