https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Fotó

Tételek száma: 729

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
ca 1880-1900 4 db nagy csoportkép fotó, némelyik feliratozott Zólyom, stb 33x26 cm
1
17392.

ca 1880-1900 4 db nagy csoportkép fotó, némelyik feliratozott Zólyom, stb 33x26 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
ca 1940 Fotós hagyaték, gyűjtemény. egy nagy filmtekercs tartó dobozban, több száz kép, negatív: művészi fotók, strand fotók vegyesen, némelyik albumban, sok diakép és negatív.
1
17393.

ca 1940 Fotós hagyaték, gyűjtemény. egy nagy filmtekercs tartó dobozban, több száz kép, negatív: művészi fotók, strand fotók vegyesen, némelyik albumban, sok diakép és negatív.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
7
 
Dali, Salvador (1904-1989) katalán - spanyol szürrealista festőművészről eltérő időben készült felvételek, 3 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm és 15x21 cm
1
17394.

Dali, Salvador (1904-1989) katalán - spanyol szürrealista festőművészről eltérő időben készült felvételek, 3 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm és 15x21 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
EUR
,
8,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
cca 1929 Moholy-Nagy László (1895-1946) magyar - amerikai fotográfus kollázsai, 3 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm
1
17395.

cca 1929 Moholy-Nagy László (1895-1946) magyar - amerikai fotográfus kollázsai, 3 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Doktorics/Doktorits/Doctorovics Benő (1879-1958) gépészmérnök, feltaláló családi fotóhagyatéka, többségében portrék és csoportképek, össz. kb. 60 db. Kisebb részben keményhátú fotók, többségében fotólapok. Keményhátú fotók neves budapesti műteremből (Erdélyi és Goszleth) és egy ritka "Rákos-forma" (Rákos ezelőtt Kozmata). Néhány kevés darabon Doktorics/Doktorits/Doctorovics Benő autográf aláírásával. 8x4,5 és 20,5x11 cm közti méretekben. Kisebb méretű kartondobozban
1
17396.

Doktorics/Doktorits/Doctorovics Benő (1879-1958) gépészmérnök, feltaláló családi fotóhagyatéka, többségében portrék és csoportképek, össz. kb. 60 db. Kisebb részben keményhátú fotók, többségében fotólapok. Keményhátú fotók neves budapesti műteremből (Erdélyi és Goszleth) és egy ritka "Rákos-forma" (Rákos ezelőtt Kozmata). Néhány kevés darabon Doktorics/Doktorits/Doctorovics Benő autográf aláírásával. 8x4,5 és 20,5x11 cm közti méretekben. Kisebb méretű kartondobozban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Óriási fotó tétel egy cipősdoboznyi régi és modern fotó, fotólap ca 1890-1960 több száz darab, sok érdekességgel: katonai, városképes, stb
1
17397.

Óriási fotó tétel egy cipősdoboznyi régi és modern fotó, fotólap ca 1890-1960 több száz darab, sok érdekességgel: katonai, városképes, stb

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
9
 
Kb 50 db vizitkártya és kabinetfotóból álló tétel, benne sok érdekes műtermmel az 1860-as évektől vegyes állapotban
1
17398.

Kb 50 db vizitkártya és kabinetfotóból álló tétel, benne sok érdekes műtermmel az 1860-as évektől vegyes állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1940 Régi családi fotóalbumok főként gyerekeket ábrázoló fotókkal, 2 albumban összesen kb. 230 db beragasztott fotóval, sérült borítóval, 19x27,5 cm
1
17399.

cca 1940 Régi családi fotóalbumok főként gyerekeket ábrázoló fotókkal, 2 albumban összesen kb. 230 db beragasztott fotóval, sérült borítóval, 19x27,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1930 3 darab táblafotó + egy csoportkép, 16x22 cm
1
17400.

cca 1930 3 darab táblafotó + egy csoportkép, 16x22 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1870-1880 Régi, dekoratív bőrkötésű fotóalbum, benne összesen 25 db keményhátú fotóval (vizitkártyák), mind neves személyeket ábrázolnak: uralkodók, politikusok, tábornokok, írók, költők, filozófusok, stb. (köztük több grafikák után készült fényképpel); az album sérült, hiányzó gerinccel, szétvált borítóval, 27x21,5x5,5 cm
1
17401.

cca 1870-1880 Régi, dekoratív bőrkötésű fotóalbum, benne összesen 25 db keményhátú fotóval (vizitkártyák), mind neves személyeket ábrázolnak: uralkodók, politikusok, tábornokok, írók, költők, filozófusok, stb. (köztük több grafikák után készült fényképpel); az album sérült, hiányzó gerinccel, szétvált borítóval, 27x21,5x5,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
17 000 Ft
46,07
EUR
,
53,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
ca 1920-1960 Vegyes fotó tétel, benne régi képektől a modern iskolai tablókig, vegyes méretben
1
17402.

ca 1920-1960 Vegyes fotó tétel, benne régi képektől a modern iskolai tablókig, vegyes méretben

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1930 A Budapest Cipész mesterek szakegyesületének alapító és vezető tagjai. Nagy méretű tabló kartonon 33x25 cm
1
17403.

1930 A Budapest Cipész mesterek szakegyesületének alapító és vezető tagjai. Nagy méretű tabló kartonon 33x25 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz