Fotó Tételek száma: 729
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3475354
16751
515
Photo
cca 1977 "Országúti sokkoló", szolidan erotikus felvétel, 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm 3475595
16752
515
Photo
cca 1953 "Vízisíbajnok", szolidan erotikus felvétel, 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm 3475591
16753
515
Photo
cca 1975 "A mozigépész felnőttfilmes ajánlata", szolidan erotikus felvétel, 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm 3475586
16754
515
Photo
1933 André Kertész - korábban Kertész Andor (1894-1985) magyar - francia - amerikai fotóművész felvétele (Torzítások c. sorozatból a 42.sz.), 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm 3475579
16755
515
Photo
cca 1978 Saudek, Jan (1935-) cseh fotóművész felvétele, 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 15×21 cm 3475574
16756
515
Photo
1933 André Kertész - korábban Kertész Andor (1894-1985) magyar - francia - amerikai fotóművész felvétele (Torzítások c. sorozatból a 78.sz.), 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm 3475571
16757
515
Photo
1933 André Kertész - korábban Kertész Andor (1894-1985) magyar - francia - amerikai fotóművész felvétele (Torzítások c. sorozatból a 21.sz.), 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm 3475546
16758
515
Photo
cca 1958 "Autóval a nudista strandra", szolidan erotikus felvétel, 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm 3367870
16759
515
Photo
cca 1940 Szendrő István (1908-2000): Akt a vitorláson a Balatonon, hátoldalon pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 23,5×16,5 cm 3367868
16760
515
Photo
1945 Szendrő István (1908-2000): Félakt, hátoldalon pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 23,5×16,5 cm 3367867
16761
515
13000
Photo
1945 Szendrő István (1908-2000): Akt a Balatonnál, hátoldalon pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 23,5×16,5 cm 3395698
16762
515
Photo
cca 1960 "A meditációs jóga tanfolyamra férfiak még jelentkezhetnek", szolidan erotikus felvétel, 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft