Fotó

Tételek száma: 729

ca 1890 Abbazia, Quaranero Keményhátú kabinetfotó Stengel. 16x11 cm
16896.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

cca 1900 Sárospataki vár, kartonra kasírozott fotó, hátoldalon Wieser Miklós pecsétjével, kartonon kopásnyomokkal, 8×11 cm
16897.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1961 Vegyes erdélyi fotó tétel, közte az aradi vesztőhelyről, össz.: 7 db, 6×9 cm
16898.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1938 Tihany, megemlékezés a IV. Károly kálváriánál, fotó, a hátoldalon pecséttel jelzett, 11,5x17,5 cm
16899.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

cca 1970-1980 Pretoria, Dél-Afrikai Köztársaság, 6 db sajtófotó, MTI Külföldi Képszolgálat, a hátoldalon feliratozva, vegyes állapotban, 18x13 cm
16900.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

cca 1875 Borostyánkő várának felvétele, kartonon, 9x15,5 cm
16901.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1926 Nagy József étterme, Kolozsvár, 10x15 cm
16902.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

1909. április 2. Veszprémi házak a tűzvész után, Müllner János felvétele, 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 15x21 cm
16903.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

16904.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

cca 1895 Drezda (Dresden), leporelló 20 db keményhátú fotóval, Römmler & Jonas, Dresden, díszes egészvászon-borítóval, kisebb ázásnyomokkal, a leporelló több részre vált, egyenként: 10,5x16,5 cm
16905.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

16906.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
92,14
106,25

16907.

cca 1890 Biskra et ses environs 12 fotót tartalmazó leporello. Aranyozott egészvászon kötésben 16x11 cm

cca 1890 Biskra et ses environs leporello containing 12 photos. Gilded full canvas binding 16x11 cm

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft