1945-1946 Nemzetgyűlési naplók. 1-49. ülés, 1945. november 29. - 1946. augusztus 8. (Egybekötve.) Félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, sérült, a könyvtesttől elváló gerinccel, néhány kissé gyűrött lappal.