Képkeretek Tételek száma: 20
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3471326
14924
513
Frames
Hamilton - Bartolozzi: Night. Litográfia, papír. XIX. sz. Jelzett. Kissé sérült Üvegezett fa keretben. 28x36 cm / 42x52 cm 3471317
14925
513
Frames
Hamilton - Bartolozzi: The morning. Litográfia, papír. XIX. sz. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 28x36 cm / 42x52 cm 3471368
14926
513
Frames
Ernst Otto: Falkavadászat. Nyomat, üvegezett keretben 32x24 cm Fa keret 46x37 cm 3471289
14927
513
Frames
5 db képkeret, metszetekkel. kb 21x26 cm 3454611
14928
513
Frames
Nagyméretű blondel képkeret, sérült, befoglaló méret 87x69 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 3454608
14929
513
Frames
2 darab blondel képkeret, sérült, 57x74 cm, 48x73 cm 3454613
14930
513
Frames
Nagyméretű blondel képkeret, sérült, befoglaló méret 70x50 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 3403198
14931
513
Frames
Régi fénnyomatú életkép, festmény másolat, Dekoratív, üvegezett fakeretben. 31×44,5 cm. A keret küldő mérete 60x75 cm Hátoldalán fatáblával lezárt Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft