Hajózás, Balaton

Tételek száma: 19

cca 1910 Cosulich Line Trieste. Super Motor Vessels Saturnia - Vulcania. Milano, én., Rizzoli & C., 21 sztl. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal. Kiadói haránt-alakú zsinórfűzött papírkötés, foltos, egy kép sérült, '"Cosulich" Triesti Hajózási Társaság' bélyegzésével.
17317.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

1934 Első Dunagőzhajózási Társaság személyhajóforgalom 1934. évi zsebmenetrend
17318.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1915 A Duna Passautól a Fekete tengerig. Első Cs. Kir. Szab. Duna-Gőzhajózási Társaság (DDSG). Fekete-fehér fotókkal illusztrált ismertető kiadvány. Kiadói papírkötés, kissé sérült, viseltes borítóval és gerinccel, helyenként foltos, tulajdonosi bejegyzéssel, mellékletek nélkül, 160 p.
17319.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1915 Die Donau von Passau bis zum Schwarzen Meere. Erste k. k. priv. Donau-Dampfschiffahrts-Gesellschaft. (A Duna Passautól a Fekete tengerig. Első Cs. Kir. Szab. Duna-Gőzhajózási Társaság.) Fekete-fehér fotókkal illusztrált, német nyelvű ismertető kiadvány. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval és gerinccel, mellékletek nélkül, 192 p.
17320.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

Simon Károly: Nemere II a Balaton zászlóshajója. hn., én., Text-Print-ny. Színes, és fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
17321.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
10

3 db hajózással kapcsolatos könyv: Marjai Imre: Nagy hajóskönyv. Bp., 1981, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + Stefan Gulas - Dusan Lescinsky: A vitorlás hajók története. Ford.: Poór József. Bp., 1984, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kissé viseltes borítóval. + Marjai Imre: Készítsünk hajómodellt! Hobbi sorozat. Bp., 1987, Móra. Kiadói papírkötés, kopottas borítóval.
17322.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Wodianer-Nemessuri Zoltán - Sulyok Miklós - Bán Magdolna: Balatonfelvidék és környéke. Földrajz, korrajz, néprajz. Dorog-Bp., 2003, Novoprint. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17323.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
16

Becske Ödön: Kishajók szerkesztése és építése. Bp., 1976, Műszaki. 2. kiadás. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
17324.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Marjai Imre 2 könyve:  Hajómodellezés. Bp., 1980, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötésben.; Készítsünk hajómodellt! Hobbi sorozat. Bp., 1987, Móra Ferenc. Könyvkiadó. Fekete-fehér képekkel, 3 db melléklettel. Kiadói papírkötés.;
17325.

Marjai Imre 2 könyve:
Hajómodellezés. Bp., 1980, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötésben.;
Készítsünk hajómodellt! Hobbi sorozat. Bp., 1987, Móra Ferenc. Könyvkiadó. Fekete-fehér képekkel, 3 db melléklettel. Kiadói papírkötés.;

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

A Fonyódi Helikon kisantológiája 2. Vidéki Magyarország. Szerk.: Laczkó András. A köszöntő írója, Simon Ottó által DEDIKÁLT példány! Fonyód, 1986., Fonyódi Művelődési Ház, 80 p. Megjelent 1200 példányban. Kiadói papírkötés.
17326.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

17327.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

1937 Bp., a Magyar Királyi Folyam- és Tengerhajózási Részvénytársaság (MFTR) Szent László gőzhajója a hajó személyzetével, a háttérben a Gellért-heggyel, fotó, a hátoldalon pecséttel jelzett, 11,5x17,5 cm
17328.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft