Tétel

Kikiáltási ár:

3 200 Ft

Leírás:

3 db vasúti témájú kiadvány: Magyar Államvasutak. Irányelvek 1435 mm nyomtávolságú pályák és ezek állomásainak tervezésére. Bp., 1954, Közlekedés- és Postaügyi Minisztérium Vasúti Főosztálya. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes állapotban, ázásnyomokkal. Megjelent 2000 példányban. + Közúti vasúti pályaépítési és fenntartási műszaki adatok. Bp., 1967, Közdok. Kiadói félvászon-kötés. Megjelent 630 példányban. + C. 7. sz. talált tárgy kezelési utasítás. Bp., 1972, Közdok. Kiadói nyl-borítóban. Megjelent 5000 példányban.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : kni