Szontagh Miklós: Tátrakalauz. Útmutató a Magas Tátrába s a Tátravidéki fürdőkbe. Bp., é. n., Singer és Wolfner (Singer-Wolfner Kalauz-könyvei). Első kiadás. 3 térképpel. 1 t térkép 216 + (12) p. 2 t, térkép, Tátra látóképe. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben