Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 187

Dr. Szőkefalvi Nagy Gyula: Geometriai szerkesztések elmélete, 2. bővített és átdolgozott kiadás. Bp., 1968, Akadémia Kiadó. Egészvászon kötés, jó állapotban.
20901.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Gerlóczy Géza: A heveny pankreatitis. Debrecen, 1939, Pannonia, 28 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes, sérült borítóval, néhány kis lapszéli sérüléssel, kissé hullámos. (Ritka!)
20902.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Gerlóczy Géza: A thrombosis pathogenesise. Bp., 1931, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 24 p. Kiadói tűzött papírkötés, nagyrészt jó állapotban. (Ritka!)
20903.

Kikiáltási ár:
800 Ft

20904.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

20905.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Dr. Platz Bonifácz: Az ember eredése, faji egysége és kora. Bp., 1905, Szent-István-Társulat, X+361 p. Egészoldalas és szövegközti képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói papírborítóval, félvászon védőkötésben
20906.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

V. I. Arnold: A differenciálegyenletek elméletének geometriai fejezetei. Bp., 1988, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
20907.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

20908.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1991 Fang Shunquan: Egészségügyi rend. Hongkongi politikai írás 46 p.
20909.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

20910.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Barna Gábor: A nomográfia elemei. Műszaki Könyvtár 79. Bp., [1941], Műszaki Könyvtár Kiadóhivatala (Világosság-ny.), 72 p. Egyetlen kiadás. Kiadói tűzött papírkötés, nagyrészt jó állapotban.
20911.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

Réthly Antal: A légkör. A Természet Világa II. Bp., 1939, Kir. M. Természettudományi Társulat, VIII+399+1 p. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, sérült gerinccel, az elülső táblán sérült vászon borítással.
20912.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft