Gerlóczy Géza Dr. - Milkó Vilmos Dr.: Az orvosi gyakorlat kérdései. Az Orvosi Hetilap melléklete. 1928. első évfolyam. Bp., 1928, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Félvászon kötés, kopottas állapotban, ceruzás aláhúzásokkal.
Coué Emil: "A couéizmus" Egészség és önfegyelmezés. Fordította, bevezetéssel és megjegyzésekkel elátta: Dr. Völgyesi Ferenc. Bp., 1925, Novák Rudolf és Társa Kiadása. Papírkötésben, kijáró lapokkal, sérült lapszélekkel.
1915 Botanikai Közlemények XIV. köt. Mágocsy-Dietz Sándor közreműködésével szerk.: Moesz Gusztáv. Bp., 1941, Kir. M. Természettudományi Társulat, Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képekkel. Kiadói félvászon-kötés, volt könyvtári példány.
Winter Margit - Hortobágyi Béla - Pekár Mihály: Észlelőkönyv az élettani gyakorlatokhoz. Bp., 1922, Mai Henrik és Fia, XIII+(3)+224 p. Harmadik, átdolgozott kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kissé foltos gerinccel, néhány sérült lappal, kijáró elülső szennylappal, a címlapon tulajdonosi bélyegzővel.
Magdics Gáspár: Tanulságosabb fejezetek a természettudományok köréből. Székesfehérvár, 1916, Debreczenyi István, 265+3 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen apró sérüléssel, ceruzás aláhúzásokkal.
C[harles] de Freycinet: A természettudományi megismerés alapjai. Analízis - mechanika. Ford.: Salgó Ernő. Természettudományi Könyvkiadó Vállalat. LXI. köt. Bp., 1898, K. M. Természettudományi Társulat, VI+2+212+4 p. Kiadói egészvászon-kötés, Frankl és Werner-kötés, kissé kopott borítóval.
Geleji Sándor (1898-1967), a csepeli Weiss Manfréd Művek igazgatójának (1945-49), kétszeres Kossuth-díjas professzornak a névbejegyzésével.
Összefoglaló szemlék a belorvostan köréből I-II. köt. Szerk.: Korányi Sándor, Róth Miklós. Bp., 1922., Mai Henrik és Fia. Kiadói papírkötés, szakadt borítókkal, a II. kötet részben felvágatlan lapokkal. Dr. Heckenast Gusztáv orvos (nem a történész) névbélyegzésével.