20871.
Lezárult 513. Filatélia, képeslap, numizmatika, műtárgy, könyv, papírrégiség, ékszer aukció
Könyvek: Természettudomány, medicina
1 800 Ft
4,88 EUR, 5,63 USD
Dr. Kovács György: A szívbetegségek és azok gyógyítása. Bp., [1939], Tolnai, 123+(5) p. Egyetlen kiadás. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, jó állapotban. + Klemperer, [Georg] György: A klinikai diagnosztika alapvonalai. Ford.: Thein János. Korányi Sándor előszavával. Bp., 1919, Mai Henrik és Fia, 4 sztl. lev.+ 338 p. Hatodik, teljesen átdolgozott kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, viseltes borítóval, az elülső szennylap sérült, helyenként lapszéli foltokkal, Dr. Freyler Károly tulajdonosi bélyegzőivel.