20996.
Lezárult 513. Filatélia, képeslap, numizmatika, műtárgy, könyv, papírrégiség, ékszer aukció
Könyvek: Társadalomtudomány
2 400 Ft
6,50 EUR, 7,50 USD
Krauss, Friedrich [Salomon]: Historische Quellenschriften zum Studium der Anthropophyteia. 1., 3., 4. kötetek. Leipzig, 1906-1907, Deutsche Verlags-Actiengesellschaft, XIX+(1)+151+(1) p.; VII+(1)+149+(3) p.; IV+75+(1) p. Kutatók számára készült magánkiadás (,,Privatdruck. Nur für Gelehrte bestimmt."), számozott (196 sz.) példányok. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, a borítókon kis sérülésekkel.