https://www.darabanth.com/hu/513-Filatelia-kepeslap-numizmatika-mutargy-konyv-papirregiseg-ekszer-aukcio/513.0/Konyvek/Konyvek-Konyha-es-kert~162/Hevesi-Sandorne-Az-idealis-haztartas-A-szep-otthon-es-jo-konyha-Bp-1935-Szinhazi-Elet-303~II3469093
3469093
20661
513
Books: Gastronomy and Gardening
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34 EUR, 5,00 USD
LeÃrás:
Hevesi Sándorné: Az ideális háztartás. A szép otthon és jó konyha. Bp., 1935, SzÃnházi Élet, 303 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borÃtóval, kissé sérült gerinccel, belül nagyrészt jó állapotban.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: bt
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m