Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 523

Ludwig Richter. Der Feierabend. 16 farbige und 62 einfarbige Gemälde, Aquarelle / Zeichnungen. Text aus den Lebenserinnerungen eines Deutschen Malers. Königstein im Taunus-Leipzig, 1938, Karl Robert Langewiesche, 80 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
20522.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Jávor Anna (szerk.): Földi paradicsom. Modern mesterművek a Kasser-Mochary Gyűjteményből. Bp., 2010, MNG. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20523.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Természetművészet-változatok. / Nature Art-Variations. (Kiállítási katalógus.) Bp., 2016, Műcsarnok. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés, a borítón kisebb felületi sérüléssel.
20524.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Scavullo Photographs 50 years, album Abrams, NY, 14 p.
20525.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

August Kotzsch 1836-1910 Photograph in Loschwitz bei Dresden. Dresden, 1986. Kiadói vászonkötésben, papír védőborítóval, karton tékában.
20526.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

20527.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

20528.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Architekturbezogene Kunst in Deutschland. Dortmund, én., Junior Galerie. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20529.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Dorotheum aukciós katalógus, kortárs művészet témában, 2018.
20530.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

20531.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Keith Andrews: Adam Elsheimer. Werkverzeichnis der Gemälde, Zeichnungen und Radierungen. München, 2006, Schirmer/Mosel, 208 p. Fekete-fehér és színes képekkel, reprodukciókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
20532.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Zdenek Félix (Hrsg.): Lovis Corinth 1858-1925. Köln, 1986., DuMont. Német nyelven. Gazdag képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés.
20533.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft