Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 523

2 db könyv - Gombrich: A művészet története. Bp., 1978, Gondolat. + A keresztény művészet lexikona. Bp., Corvina. Kiadói egészvászon és műbőr kötés papír védőborítóval, jó állapotban.
20438.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Éber László (szerk.): Művészettörténeti olvasmányok. Bp., 1909, Singer és Wolfner. Kiadói félvászon-kötés
20439.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

2 db könyv - Charles de Tolnay: Michelangelo. Mű és világkép. + Richard Friedenthal: Leonardo. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20440.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

20441.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

L. Kovásznai Viktória: Reményi József éremművészete. Leíró katalógus 1903-1977. Bp., 1980, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20442.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Sprok Antal: Bútor szobor bútor. / Furniture Sculpture Furniture. [Győr], é.n., Palatia Nyomda és Kiadó Kft. Gazdag fotóanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
20443.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

20444.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

20445.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Gelencsér Éva: Frank Frigyes. Bp, 1987, Képzőművészeti Kiadó. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 6000 példányban.
20446.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kajári Gyula élete és munkássága. Hódmezővásárhely, 1996, Kajári Emlékalapítvány. Kiadói egészvászon kötés, kissé sérült papír védőborítóban + 60. Vásárhelyi Őszi Tárlat. Szerk.: Nagy Imre. Hódmezővásárhely, 2013, Tornyai János Múzeum. Kiadói papírkötés.
20447.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

20448.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

20449.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft