Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 523

Hungarian Modernism 1900-1950. Selection from the Kieselbach Collection. Bp.,1999, Kieselbach Gallery. Angol nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel, többek közt Csontváry-Kosztka Tivadar, Rippl-Rónai József, Berény Róbert, Kmetty János, Patkó Károly, Kádár Béla, Scheiber Hugó, Uitz Béla, Vajda Lajos műveinek reprodukcióival. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kartontokban, jó állapotban./ Linen-binding, in paper cover, in English language.
20101.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

20102.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

20103.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69

20104.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44

Andrej Tarkovszkij: A megörökített idő. Osiris Könyvtár Film. Bp., 2002, Osiris. Kiadói papírkötés, karcos borítóval.
20105.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

20106.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

20107.

Lichtenberg, Georg Christoph - Hogarth, William: William Hogarth's Zeichnungen. Nach den Originalen in Stahl gestochen. Mit der vollständigen Erklärung derselben von G. C. Lichtenberg. Herausgegeben mit Ergänzung und Fortsetzung derselben, nebst einer Biographie Hogarth's von Franz Kottenkamp.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Domanovszky György: A magyar nép díszítőművészete I-II. köt. Bp., 1981, Akadémiai kiadó. A II. kötet képkötet, benne gazdag, rendkívül izgalmas képanyaggal. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
20108.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Paul Vitry - Gaston Briére: Documents de sculpture française du Moyen-Age. Paris,én,Ateliers Photomechaniques D.-A. Longuet. Gazdag képanyaggal, nagyrészt fekete-fehér, kisebb részben színes táblákkal illusztrált. Korabeli félvászon-mappa, átnézésre, rendezésre szorul, feltehetőleg hiányos, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, 41x31x3,5 cm
20109.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

Hajdu István: A táj konfigurációja. Paks, 2017, Paksi Képtár. Angol és magyar nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
20110.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

"És az oszlopok tetején liliomok formáltattak vala" - Tanulmányok Bibó István 70. születésnapjára. DEDIKÁLT! Bp., 2011, CentrArt Egyesület. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20111.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. Szerk.: Dr. Mikes Lajos. A nyolcvanéves Pesti Napló ajándéka előfizetőinek. Bp., (1930), Pesti Napló, 143+(1) p.+ 8 (színes) t. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrálva. A borító Falus Elek munkája. Kiadói ezüstözött, festett egészvászon-kötés, jó állapotban, kissé sérült, foltos kartontokban.
20112.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft