21652.
Lezárult 513. Filatélia, képeslap, numizmatika, műtárgy, könyv, papírrégiség, ékszer aukció
Könyvek: Egyéb ritkaságok
8 000 Ft
Kassák Lajos: Az utak ismeretlenek. A szerző, Kassák Lajos (1887-1967) író, költő, műfordító grafikus, képzőművész, 'a magyar avantgárd atyja' által ALÁÍRT példány! [Bp.,1934], Nyugat, (Viktória-ny.), 191 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, foltos címlappal és elülső előzéklappal.