Freytag, Gustav: Tartozik és követel. (Soll und Haben.) Ford.: Fülöp Zsigmond. I-III. köt. [Egy kötetben.] Bp., 1928, Nova, 272 p.; 269+(3) p.; 264 p. Első magyar kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.